Tvoros mediena

Parduodame tvoros medieną.

Tvoros paskirtis - atskirti teritoriją nuo gatvės, aplinkinių sklypų, vieną ūkinę zoną nuo kitos. Todėl tvora turi būti patikima, ilgaamžė, tinkamo dydžio. Būsima tvora turi ne tik patikimai saugoti nuo nepageidaujamų žvilgsnių ir svečių, bet ir atrodyti estetiškai.

Persidengenti tvora gali pasiūlyti visišką privatumą. Taip pat svarbu, kad jos yra tvirtesnės už pastaruosius du tipus ir visiškai nepraleidžia vėjo gūsių, kurie įsimaišę tarp kito tipų tvorų lentų galėtų pakenkti kieme puoselėjamiems augalams.

Mažytės, ne daugiau kaip metro aukščio tvorelės geras pasirinkimas, jei tiesiog norite pasižymėti savo kiemo ribas. Šios liemens aukštį vos siekiančios tvoros išpopuliarėjo Jungtinėse Amerikos Valstijose XVII a. ir tapo viduriniosios klasės simboliu. Šio tipo tvorų lentos yra išdėstytos vertikaliai.

Rančos stiliaus tvoros tinkamiausios, kai reikia aptverti didelę teritoriją. Nuo prieš tai minėtų tvorų jos skiriasi tuo, kad lentos yra išdėstomos horizontoliai, o ne vertikaliai. Tai leidžia aprėpti didesnį plotą. Taip pat jos dailiai atrodo ir nesugadina vietovės peizažo.

Pasirinkite surenkamas tvoras, jei norite greito montavimo ir privatumas nėra ypatingai svarbus. Tokių tvorų lentos gaminamos su specialiais išpjovimais, todėl, jas galima nesunkiai išardyti ir vėl sudėti. Šis procesas ypač patiks „lego“ konstruktorių megėjams. Šio tipo tvorų minusas, kad tarp lentų lieka tarpai, per kuriuos smalsūs kaimynai gali matyti, ką darote.

Galiausiai paprasčiausias sprendimas pasistatykite tokią pačią tvorą, kaip ir kaimynai. Taip sugaišite mažiau laiko svarstymams ir prisidėsite prie vientiso jūsų gyvenvietės vaizdo kūrimo.

                  Tvoros